Tālrunis Latvijā: +371 22 333 435, Tālrunis Maskavā: +7 (916) 708-45-67

Arhitektūra

"Starp daudzajiem projektiem, ko pašlaik piedāvā Jūrmala, nav neviena, kas būtu līdzvērtīgs šim. Te virmo īpaša mākslinieciska aura un valda brīvas, radošas aktivitātes atmosfēra.

The_key_int_2

Vispirms pārsteidz jau mājas ārējais izskats, tas rada izjūtu, ka šim nams ir kas īpašs. Ēkas vestibilā ikvienu sagaida vēl viens pārsteigums, jo, ienākot foajē, esat nokļuvis īstā izstāžu zālē.

Veidojot šīs mājas jauno koncepciju, centāmies saglabāt tās iepriekšējo estētisko vidi un mākslas gaisotni, kas ļautu baudīt mākslu arī neierastā vidē. Tāpēc, pārbūvējot kādreizējo kinoteātra ēku, vispirms nolēmām izveidot tajā izstāžu zāli un tad plānojām apartamentu izbūvi / izvietošanu.

The_key_int_3

Pirmajā stāvā izveidoti divlīmeņu un trīslīmeņu apartamenti, kuru hallēs griestu augstums sasniedz 5 metrus. Katram apartamentam paredzēts savs piemājas zemes gabaliņš, sava terase, savs dārziņš.

Katram otrā stāva apartamentam ir terase – balkons, kuru ar apartamentu savieno pilnīgi atverama stikla siena.

Oriģināls ir arī trešā stāva plānojums. No katra apartamenta atsevišķa izeja ved uz jumtu, uz atsevišķu terasi, no kuras paveras skats uz jūru un priežu silu, kas ieskauj māju. Dabas un jūras tuvums nomierina, sajūsmina un iedvesmo, turklāt dizainera prasmīgi izmantoti akcenti rada izjūtu, ka atrodies īstā pludmalē."

Didzis Krūmiņš  – arhitekts

Didzis_2_mb

Back
 wholesale nfl jerseys