Tālrunis Latvijā: +371 22 333 435, Tālrunis Maskavā: +7 (916) 708-45-67

Dizains

 

Dainas Gāgas un Ievas Tarandas apartamentu dizaina piedāvājums.

"Kad operas namā beidzas uzvedums, mākslinieki atstāj skatuvi un skatītāji izklīst, zālē virmo īpaša aura un paliek enerģija, kas uzlādē. Līdzīgas izjūtas glabā arī mūsu projektētā ēka, jo kādreiz te bija kinostudija, šeit tika radītas filmas, ierakstīta mūzika… Tāpēc mums bija svarīgi saglabāt šīs neparastās enerģijas klātbūtni un ļaut to sajust arī nama iedzīvotājiem.

Art- style residence THE KEY stila namā apartamenti ir un tiem arī jābūt lieliem, lai varētu pilnvērtīgi izmantot dizaina piedāvātās iespējas, ļautu izjust plašumu un telpiskumu. Loft apartamenti daudzējādā ziņā asociējas ar mākslinieku darbnīcām. Tādējādi apartamenta saimniekam ir radīta iespēja iejusties mākslinieka tēlā un radīt mākslu pašam vai vismaz izjust un izbaudīt mākslas gaisotni.

The_key_maksla_1

Diennakts laika ritējumam, gaismas un tumsas spēlēm un to radītajām noskaņām ir svarīga loma cilvēka emocionālo stāvokļu izpausmēs. Ēkas interjeru veidojot, mums šķita būtiski šo ideju iemiesot dzīvē un ļaut cilvēkiem uz savas ādas izbaudīt, cik daudzveidīgu emociju gammu pārdzīvo cilvēks, mainoties apgaismojumam.

Pamata toņi – balts, melns, pelēks, vietām arī Latvijas brūnganie.

The_key_maksla_4

Iekārtojot apartamentu, parasti samilzt divas problēmas – kur izvietot visas nepieciešamās lietas, lai cilvēks justos ērti, un kā izvietot interjera akcentus, lai apartaments izskatītos jauks un cilvēks tajā justos mājīgi. Mūsu dizaineri piedāvā oriģinālas idejas apartamenta funkcionālajam plānojumam un prot piepildīt visas iemītnieku vēlmes."

Dainas Gāgas un Ievas Tarandas apartamentu dizaina piedāvājums PDF formātā

Daina     Ieva

Dizainere Daina Gāga                         Dizainere Ieva Taranda

 

Back
 wholesale nfl jerseys